KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 5464393

nr 546 4393

Blyerts

Signerad Ch Due 83, stadsvy, 23x45

Utrop:

100 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 oktober 2008
kl 16:29:35